RENT A CAR

istanbul korsan taksi

EMİN OTO KİRALAMA

İstanbul-Esenler Esenler, İstanbul Avrupa yakasının en hareketli ilçelerinden biridir. Şişli, Taksim, Kadıköy ya da Üsküdar kadar köklü bir yerleşim geçmişi olmasa da hızla gelişen bu bölge, özellikle iş merkezlerine ve dev alışveriş merkezlerine yakınlığıyla önem kazanmıştır. Esenler, Avrupa yakasının ana otogarının bulunduğu ilçe olması ve Atatürk Havalimanına yakınlığı ile de giderek daha fazla merkezi bir konuma geliyor. Peki, Esenler’de gezilip görülecek yerler nereleri ve Esenler’den araç kiralama için seçenekler neler?

İstanbul Avrupa yakası oto kiralama seçenekleri konusunda en uygun fiyatlı alternatiflere en hızlı biçimde erişmenizi sağlayan Eminulasim.com ile Esenler’den de kolayca araba kiralayabilirsiniz. Ardından da hem İstanbul’un genelini hem de Esenler ve çevresini keyifle gezebilirsiniz.

İstanbul Esenler’de Gezilecek & Görülecek Yerler

Esenler’de çok sayıda AVM bulunuyor. Alışveriş yapmaya ihtiyacınız varsa bu büyük alışveriş merkezlerinde aradığınız hemen her şeyi bulabilirsiniz. Ayrıca Merter ve Laleli’deki tekstil üretim atölyelerinin fabrika satış mağazalarına da giderek toptan ürünler de alabilirsiniz. Esenler’de alışveriş dışında yapabileceğiniz çok şey olduğu gibi buradan şehrin farklı noktalarına ulaşım da çok kolay. Esenler’de büyük bir hayvanat müzesi ve Buz müzesi bulunuyor. Özellikle çocuklarla Esenler ilçesine geldiyseniz söz konusu alanları keyifle gezebilirsiniz. Her yıl hamsi Festivalinin, Çiğ Köfte Festivalinin, Uluslararası Ninni Festivalinin ve Barış Ekmeği Festivalinin yapıldığı ilçe, bu dönemlerde oldukça hareketli oluyor.

İstanbul Esenler Araç Kiralama

Esenler’de uygun fiyatlı kiralık oto seçeneği için Eminulasım.com modülünü kullanabilirsiniz. İnternetten araç kiralama konusunda fiyat karşılaştırması yapmak desteği de alacağınız sistemle aradığınızı kolay ve hızlı bir biçimde bulabilirsiniz.

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

izmir korsan taksi - sultangazi korsan taksi - magazin haber - mersin