Emin Korsan Taksi

  • Home
  • Emin Korsan Taksi

Türkiye’nin En Büyük Korsan Taksi Platformu

 

Normal Araç KM HESAPLAMA Korsan Taksi Fiyatı 2022 – 2023
İstanbul Avrupa Yakası 10 Km Fiyat : 99 TL
İstanbul Avrupa Yakası 20 Km Fiyat : 130 TL
Vip Hizmeti  Tek kişi 70 Km Fiyat : 455 TL
Vip Hizmeti  İki Kişi 80 Km Fiyat : 520 TL
Gün Boyu Araç Tahsis Şöförlü Limitsiz Fiyat : 2999 TL
Vip Araç Tahsis Söförlü Limitsiz Fiyat :  3999 TL

korsan taksiKorsan Taksi Nedir?

 

 

 

 

Maddi olarak normal ticari taksilere göre daha uygun seyahat etmek isteyen kişiler genellikle korsan taksi diğer adı ile bağımsız taksileri tercih etmektedir. Daha kısa zamanda daha uygun fiyatlar işe hizmet veren korsan taksiler ekonomik olarak en uygun fiyata insan taşımacılığı yapmaktadır.

Çünkü Emin Korsan Taksi sizlerin güvenliğini,konforunu ve cebinizi en az sizler kadar düşünerek hizmet veren bir duraktır. İstanbul’un keşmekeşe dönüşen trafiğinde bir yerden bir yere ulaşmak sizin için bir çile değil keyifli hale gelsin istiyorsanız önce kendiniz için bizi tercih etmelisiniz.

Kısa mesafe gitmek istediğinizde Emin Korsan Taksi durağını aramalı mısınız?

Tabii ki evet…  0552 488 3161 0212 515 2551

Ucuz Korsan Taksi durağıyla gideceğiniz mesafenin kısa olması bizim için hiçbir sorun teşkil etmiyor. Çünkü bizler sizlerden para kazanmayı önceliğimiz hale getirmek yerine sizlere iyi hizmet vermeyi önceliğimiz haline getirerek işimizi yapıyoruz. Gideceğiniz mesafe 1 km de olsa 1000 km de olsa bizi gönül rahatlığıyla arayıp araç talep edebilirsiniz.

UCUZ KORSAN TAKSİ FİYAT LİSTESİ?

Güvenli ve konforlu yolculuğun dışında alacağınız hizmet karşılığında ödeyeceğiniz ücretin de sizler için önemli olduğunu biliyoruz. Bu bilinçle hareket ettiğimiz için ücret politikamızı sizi mutlu edecek şekilde düzenledik. Gideceğiniz mesafenin kaç km olduğuna baktıktan sonra bu sayıyı  6,5 tl ile çarparak ödeyeceğiniz ücreti önceden hesaplamanız mümkün. Ödeyeceğiniz ücreti önceden bileceğiniz için herhangi bir ekstra ücretle karşılaşmanız mümkün değil. İstanbul gibi iki kıtayı birbirine bağlayan efsane bir şehirde yaşamak harika ancak kıtalar arası geçiş yaparken köprü ücreti ödemek o kadar da harika değil ancak bizim size güzel bir haberimiz var. Köprü ücretleri sizlere vereceğimiz ücretlere dahil.

Bir evcil hayvanınız var ve onunla yolculuk yapmak istiyorsunuz. Ucuz Korsan Taksi olarak evcil hayvanlarınıza en az sizin kadar değer veriyoruz. Evcil hayvanlarınızla yapacağınız yolculuklar için bizi arayabilirsiniz. Telefonda bize bu konuda bilgi verirseniz size uygun bir araç göndererek yolculuğunuzu yapmanızı sağlayabiliriz. Yolculuğunuzu yaptınız , gittiğiniz yerde işiniz bitti, geri dönmek istiyorsunuz. Yapacağınız yolculuklarda Ucuz Korsan Taksiyi tercih ettiğiniz zaman dönüşlerinizi yüzde elli indirim ile sağlıyoruz.

UCUZ KORSAN TAKSİ DİĞER TAKSİLERDEN FARKI

Ucuz Korsan Taksi olarak sizlerin güvenliği bizler için çok önemli bu sebepten araçlarımızın tamamı 2012 ve üzeri olup bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Şoför kadromuzu da büyük titizlikle seçtiğimizi belirtmek isteriz. Bizleri tercih etmeniz için en büyük referansımız daha önce bizlerle yolculuk yapan müşterilerimizdir. Sizlere Emin  Korsan Taksiyi tercih etmekle ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı göstereceğimizin teminatını veriyoruz. Yapacağınız yolculuk sonrasında seçiminizin doğruluğunu siz de onaylayacaksınız.


Ucuz Korsan Taksi 
olarak siz değerli müşterilerimize haftanın her günü ve günün her saati hizmet veriyoruz. Araçlarımız ve şoför kadro uz sizlerin konforu ve güvenliği için özenle seçiliyor. On sekiz mahalleden oluşan ve yaklaşık 18,00000 milyon kişinin ikamet ettiği İSTANBUL ilçemizde 2012 ve üstü model araçlarımızla hizmet veriyoruz sizlere . Bayrampaşa tarihi olarak da zengin bir Şehir. İstanbul, EMİN TAKSİ KORSAN

UCUZ KORSAN TAKSİ ÖZELLİKLERİMİZ

İlçemiz, tarihi eser bakımından zengin olmamakla beraber  Bizans ve Osmanlı dönemine ait çeşme, su kemeri, su terazisi ve sebil günümüze ulaşan tarihi yapılarımız arasında bulunuyor.  kitabeleri, zaman içinde tahrip edildiği için yapım tarihleri hakkında kesin bir bilgi vermek mümkün değil.

ucuz Korsan Taksi olarak şehir dışına yapacağınız seyahatlerde otogara ulaşmanız için de hizmet veriyoruz. İstanbul’un en hareketli noktalarından biri olan Esenler Otogarına giderken de dönerken de bizi arayabilirsiniz. Ucuz Korsan Taksi İstanbul’un her yerinde uygun fiyatlarla güvenilir yolculuk yapmanızı sağlamak için çalışmalara devam ediyor.

İstanbul’un 39 ilçesinde bulunan araçlarımızla Ucuz Korsan Taksi olarak 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Size bir telefon kadar yakınız. Bize 0552 488 3161 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Sizlere şimdiden hayırlı yolculuklar diliyoruz.

UCUZ KORSAN TAKSİ

Kendi şoförlerimizle, profesyonel ve deneyimli sürücü ekibi, yüksek güvenlik ve kalite standartlarına sahip EMİN taksi araç filomuzla güvenli ve yolculuk yeniden tanımlanıyor.

GÜVENLİ YOLCULUK EMİN TAKSİ

Firmalara özel hazırlanmış ekonomik fiyat modelleri, 7/24 destek hizmetleri ile birlikte şirketinize güvenli ve kolay bir İstanbul taksi vip transfer hizmeti sunuyoruz.Emin Taksi Ayrıcaığıyla

EN İYİ FİYATLAR UCUZ EMİN TAKSİDE

Ucuz Korsan Taksi Telefon, Whatsapp numaramız 0552 488 3161, Uygulama, Facebook aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

izmir korsan taksi - sultangazi korsan taksi - magazin haber - mersin