Kağıthane Korsan Taksi

  • Home
  • Kağıthane Korsan Taksi

KAĞITHANE KORSAN

Kağıthane Köyü Bizans’taki Barbyzes olan derenin kenarına Pissa ismiyle kurulur. Köy ve civarında yapılan çeşitli kazılarda elde edilen bilgilere göre, köydeki yerleşimin roma dönemine uzandığı söylenebilir. Bu bölgede Roma dönemi mezar taşları çıktığı gibi, derenin Haliç’le birleştiği ve Alibeyköy deresi ile üçgen bir tepede yapılan bir temel kazısı sırasında antik çağa ait büyük bir mabet ortaya çıkartılmıştır. Söz konusu eserler halen İstanbul Arkeoloji Müzesindedir.

EMİN TAKSİ KAĞITHANEDE HİZMETİNİZDE

Günümüzde Nişantaşlar Mahallesi olarak bilinen bölgede yer alan fakat gecekondulaşma döneminde çoğu içinde altın bulma ümidiyle parçalanan nişan taşlarında arta kalanlardır. 1074’te dönemin belediye başkanı Celal Altınay tarafından yıkıldıkları yerlerden toplanarak korunmak amacıyla merkezdeki parka dikilmiş, böylelikle kurtulmuşlardır.

EMİN KORSAN TAKSİ

Siz degerli müşterilerimize İSTANBULUN 39 ilçesinden 7/24 hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz EMİN TAKSİ vizyonunu bozmadan istikrarlı adımlarla başta kağıthane olmak üzere istanbul genelinde tüm semtlerde hizmetimiz hızla devam ediyor

güzel sözler - sultangazi korsan taksi - magazin haber - mersin