Avcılar Korsan Taksi

  • Home
  • Avcılar Korsan Taksi

Avcılar Korsan Taksi

İstanbul’un her yerine en yakın taksi durağınız Emin KorsanTaksi. Bizi aradığınızda size en yakın korsan taksi durağından siz değerli müşterilerimize en kısa sürede ulaşarak kaliteli bir ulaşım sunuyoruz. Ucuz taksi fiyat politikamızdır.
Seyahatleriniz ve tatilleriniz için de Emin vip taksi, vip araç hizmetimiz bulunmaktadır.
Korsan taksi ihtiyaçlarınız için günün 24 saati bizimle iletişim kurabilirsiniz.

UCUZ KORSAN TAKSİ

Emin Korsan taksi fiyatlarımız sabittir. Normal taksilerdeki gibi açılış ücreti ve yol dolandırarak fazla ücret almak gibi sorunları bizimle asla yaşamazsınız. Gideceğiniz yere gitmeden önce ödeyeceğiniz ücreti iletişim kanallarımızla teyit edebilirsiniz.

Avcılar Korsan Taksi

Avcılar Korsan Taksi, müşterilerine hizmet vermeye hız kesmeden devam ediyor. Bir yerden bir yere gideceksiniz ve bunu yaparken güvenli,konforlu üstelik uygun fiyatla yolculuk yapmak istiyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Avcılar Korsan Taksi ailesi olarak sizlerin beklentilerinizi karşılamak ve size kaliteli hizmet vermek için çalışmaya devam ediyoruz.

Avcılar, İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir. İlçenin doğusunda Küçükçekmece gölü ile Küçükçekmece ilçesi, güneyinde ise Marmara denizi ile çevrelenmiştir. İstanbul’a 27 km uzaklıktadır. TEM otoyolu, E-5 karayolu ilçe sınırları içinden geçmektedir. Avcılar Korsan Taksi , İstanbul’un Avrupa Yakasında yer alan bu ilçemizin tüm mahallelerinde istediğiniz saatte istediğiniz yere gitmeniz için çalışıyor. İlçemizde on mahalle bulunmaktadır. Ambarlı Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Denizköşkler Mahallesi, Firuzköy Mahallesi, Gümüşpala Mahallesi,Merkez Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi,Tahtakale Mahallesi,Üniversite Mahallesi,Yeşilkent Mahallesi’nden oluşan ilçemizde konforlu yolculuk yapmak için 7/24 bizi arayabilirsiniz. Avcılar Korsan Taksi olarak Avcılar’da yapabileceklerinizle ilgili bilgi verelim sizlere.

İstanbul’un kalabalık ilçelerinden biridir Avcılar. Gün boyunca tüm gelenleri Marmara Caddesi’nde ağırlar. Buradaki cafeler, mağazalar ve restoranlar hiç boş kalmaz. Tabii Avcıların en güzel yerlerinden biri de Avcılar Sahil Parkı. Mustafa Kemal Atatürk’ün doğduğu evin birebir benzeri Avcılar sahilinde bulunmaktadır. Müze olarak kullanılan Atatürk Evi yıl içerisinde birçok insan tarafından ziyaret edilmektedir.

izmir korsan taksi - sultangazi korsan taksi - magazin haber - mersin