Çatalca Korsan Taksi 05524883161

istanbul korsan taksi

ÇATALCA EMİN KORSAN TAKSİ

Antik Çağ’da Trakya’ya adını veren Trak halkının topraklarında, Doriscus yakınlarında Ergiske (Ἐργίσκη) adıyla kurulmuş bir Yunan kolonisidir. Bizans döneminde Metrai veya Metris, Osmanlı fethi öncesinde Rumlar tarafından Hanice olarak adlandırılmıştır. Ergiske adının Yunan mitolojsindeki Poseidon’un oğlu Ergiscus, Metris adının ise İskender’in generallerinden Ayametris ile ilişkili olduğu ileri sürülmüştür.

 

Çatalca Korsan Taksi

EMİN Çatalca Korsan Taksi durağı yaklaşık 200.000 kişinin yaşadığı Çatalca’de siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için çalışıyor. ilçemizde bir telefon kadar uzağınızda olan araçlarımız kaliteli hizmet ve kendisi tüm İstanbul’a kanıtlamış bir firma olarak Çatalca Korsan Taksi Olarak hizmetinizdedir.

Emin korsan taksi fiyat listesi
Beyaz Çatalca Korsan Taksiyi neden tercih etmelisiniz?
Çünkü Emin Çatalca Korsan Taksi sizlerin güvenliğini,konforunu ve cebinizi en az sizler kadar düşünerek hizmet veren bir duraktır. İstanbul’un keşmekeşe dönüşen trafiğinde bir yerden bir yere ulaşmak sizin için bir çile değil keyifli hale gelsin istiyorsanız önce kendiniz için bizi tercih etmelisiniz.

Neden Emin Korsan TAKSİ ?
Çünkü 10 Seneyi Aşkın Bir Süredir İstanbul İçi veya İstanbul Dişi Seyahatlarda Yol  Arkadaşı Olarak Görev Alan Emin Korsan Taksi Bütün İstanbul’a Kendini Kanıtlayıp
BİR İSTANBUL MARKASI olmuştur.
Emin Korsan Taksi Keliteli Hizmet Guvenilir Kadro Başarılı Personeli İle Her Geçen Gün Daha Hızlı Büyümektedir

 Bizleri tercih etmeniz için en büyük referansımız daha önce bizlerle yolculuk yapan müşterilerimizdir. Sizlere Emin Çatalca Korsan Taksiyi tercih etmekle ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı göstereceğimizin teminatını veriyoruz. Yapacağınız yolculuk sonrasında seçiminizin doğruluğunu siz de onaylayacaksınız. Emin Çatalca Korsan Taksi olarak siz değerli müşterilerimize haftanın her günü ve günün her saati hizmet veriyoruz. Araçlarımız ve şoför kadro uz sizlerin konforu ve güvenliği için özenle seçiliyor. On sekiz mahalleden oluşan ve yaklaşık 500 bin kişinin ikamet ettiği Çatalca ilçemizde 2018 ve üstü model araçlarımızla hizmet veriyoruz

 

İşletmelere Çözümler;

İşletmeler için geniş bir hizmet yelpazesi sunarız.

 • Çalışanların iş yerine gündüz ve gece teslimi.
 • Yöneticiler için kişisel ulaşım.
 • Şehir etrafında iş gezileri.
 • Havaalanına ya da tren istasyonuna transfer.
 • Kaliteli hizmet ve güvenlik garantisi
 • Yüksek nitelikli sürücüler.

Araçların muayenesi zamanında yapılır. Size dakik hizmet sunmak için çabalarız. Araçlarımız klimalıdır.

 

Korsan Taksi Seçmeniz İçin Nedenler?

 • Çatalca’daki en uygun fiyatlarla ulaşım hizmeti alacaksınız.
 • Seyahatinizin maliyetini önceden bilirsiniz; Rotanın başlangıç ​​ve bitiş noktalarını bize söylediğinizde size fiyatı söyleriz.
 • Önceden randevu alabilirsiniz; İhtiyaç duyduğunuz tarih ve saatte size özel bir araç göndeririz.
 • Daha az beklersiniz; Büyük bir filoya sahibiz, şehrin herhangi bir yerinde taksi bulmak çok zorlaştır ve Neon Taksi minimum bekleme süresinde size ulaşır.
 • Ödeme için size en uygun yöntemi seçebilirsiniz.

 

Havalandırma Ve Dezenfektan Kullanmak

COVID-19 salgını bağlamında, doktorlar arabanın içini düzenli olarak havalandırmayı tavsiye ediyor, çünkü içeride hasta bir kişi varsa, hava durgunluğu içerideki diğer insanların ondan sonra hastalanmasına neden olabilir. Emin Korsan taksi içinde, mekanı dezenfekte etmek için özel malzemeler kullanırız. Bunlar, hava temizleyicileri ve dezenfektanlardır. Artı, anti-mikrobiyal etkiye sahip formaldehit çözeltisi püskürten özel dezenfektanlarımız bulunur. Her müşteriden sonra araç içi silinir, havalandırılır ve dokunulabilecek tüm yüzeyler silinir. Bu sayede bir sonraki müşterinin güvenliği sağlanmış olur. Emin Korsan taksi hem araç içinde hem de seyahat sırasında güvenli olmanız için elinden gelen tedbirleri almıştır. Deneyimli şoförler İstanbul trafiğinde nasıl hareket etmeleri gerektiğini bilir, trafikten sıyrılabilecek alanların farkındadır. Zamanında, güvenli ve konforlu şekilde gideceğiniz yere sizi ulaştırmak görevimizdir.

BİR İSTANBUL MARKASI EMİN TAKSİ

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK TAKSİ PLATFORMU
ÇATALCA KORSAN TAKSİ
KORSAN TAKSİ

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

izmir korsan taksi - sultangazi korsan taksi - magazin haber - mersin