Arnavutköy Korsan Taksi

  • Home
  • Arnavutköy Korsan Taksi

ARKAVUTKÖY KORSAN TAKSİ

Arnavutköy Emin Korsan Taksi Doğusunda Eyüpsultan, güneydoğusunda Başakşehir ve Esenyurt, güneyinde Büyükçekmece ve batısında Çatalca ilçelerine komşudur. Ayrıca bu ilçenin kuzeyden Karadeniz‘e kıyısı vardır ve ayrıca Durusu Gölü‘nün doğu, Küçükçekmece Gölü‘nün kuzey ve Büyükçekmece Gölü‘nün kuzeydoğu kıyıları ilçe sınırlarında kalır.

ARNAVUTKÖY EMİN KORSAN TAKSİ

EMİN TAKSİ olarak Arnavutköy’de  siz değerli müşterilerimiz sayesinde hizmet vermekteyiz. 100 araç’lık kapasitemizle güler yüzlü şoför arkadaşlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Sabah erken saatlerde hastane işleriniz için lütfen akşamdan randevu alınız.

DİLEDİĞİNİZ YERE EMİN ELLERLE : 0552 488 3161

Emin Korsan taksi fiyatlarımız gideceğiniz kilometre üzerinden hesap ediliyor. 1 Kilometre 2.50 TL olarak hesaplanır. Bu fiyat üzerinden kendinizde gideceğiniz yerin mesafesine bakarak ödemeniz gereken ücreti hesap edebilir siniz.

Emin Korsan Taksi Ücret bizde sabittir. Trafik vardı, adresi bulamadım, açılış ücreti vesaire gibi hiç bir nedenle sizden ekstra ücret talep edilmez. Gidiş dönüş araç ihtiyaçlarınızda, dönüş %50 indirimli hesaplanır. Araç yarım saate kadar sizi ücretsiz bekler. Yarım saati aşan, her yarım saat için 15 TL bekleme ücreti talep edilir.

 

 

izmir korsan taksi - sultangazi korsan taksi - magazin haber - mersin