Kartal Korsan Taksi

  • Home
  • Kartal Korsan Taksi

Kartal Korsan Taksi

Kartal Korsan Emin Taksi durağı öncelikle size ilçemizi tanıtıyor. İstanbul Anadolu yakasında, Marmara denizine kıyısı olan Kartal; Pendik, Sultanbeyli, Maltepe ve Sancaktepe ile komşu. Bizans dönemine dek tarihi izlenebilen Kartal’ın Osmanlı topraklarına dahil edilmesi, 15. Yy’da gerçekleşiyor.  1888 yılında ise, İstanbul şehremaneti (Osmanlı İmparatorluğu’nda “yerel yönetim” anlamına geliyor) sınırlarına katılıyor. İstanbul’un en yüksek noktası olan Aydos Tepesi, yine bu ilçe sınırları içerisinde bulunuyor. Ayrıca şehrin iki büyük adalet sarayından biri (diğeri Çağlayan’dadır) olan Anadolu Adalet Sarayı, Kartal’a inşa edilmiştir. Adalar’a yakın olması nedeniyle turistik açıdan değerli olan Kartal’da gezebileceğiniz yerler arasında; Kartal Sahili, Soğanlık Sokak’taki 18. Yy.’dan günümüze ulaşan Surp Nışan Ermeni Kilisesi, Kartal Tarihi Çarşısı, Dragos Tepesi ve çevresi, Kartal Camii, Yakacık Meydanı, Şehir Parkı ile Aydos Ormanı’nı sayabiliriz.Kartal Korsan Taksi durağımız Türkiye genelindeki en kaliteli transfer hizmeti sunan duraktır. Şoförlerimiz güvenilir, anlayışlı , güler yüzlü ve işinde uzman kişilerdir.

Kartal Korsan Emin taksi çalışanları olarak en önemli prensibimiz müşteri memnuniyetidir. Bu doğrultuda çalışarak sizlerin kaliteli yolculuklar yapmasını sağlıyoruz.Emin Taksi Araçları Kartal’ın bütün mahallelerinden yolcu almaktadır. Yapmanız gereken tek şey bizi aramak  0552 488 31 51  Siz bizi aradıktan dakikalar sonra aracımızla yolculuğunuzu gerçekleştirmek üzere kapınızda olacaktır.  Emin Taksi Araçları size ulaşana kadar yaptığı kilometrenin ücreti size yansımaz. Herhangi bir açılış ücreti de ödemezsiniz. Siz aracın içindeyken kaç kilometre yaparsanız onun ücretini ödersiniz.

Sizlere Kartal Korsan Emin Taksi

olarak korsan araçtan ziyade özel şoförlü araç hizmeti veriyoruz . Talebinize göre VIP araçlarla da transferinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

izmir korsan taksi - sultangazi korsan taksi - magazin haber - mersin