Kadıköy Korsan Taksi

  • Home
  • Kadıköy Korsan Taksi

KADIKÖY KORSAN  TAKSİ

Kadıköy Korsan Taksi ailesi olarak bu güzel ilçemizde ziyaret etmek istediğiniz her noktada sizler için hizmet veriyoruz. Emin Korsan Durağımızı aradıktan dakikalar sonra araçlarımızdan birini size yönlendiriyoruz. Açılış ücreti almıyoruz. Ücretlerimizi kilometre usulü ile hesaplıyoruz. Kadıköy Emin Korsan Taksi ihtiyaçlarınız için günün her saati bizi arayabilirsiniz. Değerli Müşterilerimiz, taksi ihtiyaçlarınız içinEmin Korsan  durak haricinde sürücü arkadaşlarımız ile bağlantı kurmak yerine direkt Emin Taksi durağımız ile bağlantı kurmanızı önemle rica ederiz.

Kadiköy Emin Korsan Taksi

Önceliğimiz siz değerli müşterilerimize güvenli ve konforlu bir biçimde gideceğiniz yere ulaştırmaktır. Güven Transfer Ailesi olarak Emin Korsan Taksi hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize şehirler arası ve şehir dışı ulaşımlarınızda size sunduğumuz araçlarımız üst segment araçlardır. Araçlarımızda sizin ulaşımınızı sağlayacak olan ekip arkadaşlarımız son derece güler yüzlü ve güvenli sürüş tekniğine sahiptirler.

Bizi tercih edip kullanmaya başladığınızda, gidiş ve dönüş Emin Taksi olarak aracımızı kullandığınız zaman dönüş ücretiniz gidiş ücretinizin %50 indirimlisi olacaktır. Araçlarımızın bekleme süreleri 1 saat 15 TL ‘dir. İlk 15 dakikalık beklemeniz ücretisizdir.

Bizi devamlı tercih eden müşterilerimizin ulaşım fiyatları diğer tarifeden indirimli olacaktır.

Aracımızı çağırdığınız takdirde minimum 20 dakika içerisinde size ulaşacaktır.

Emin Transfer Ailesi olarak hayırlı yolculuklar dileriz.

güzel sözler - sultangazi korsan taksi - magazin haber - mersin