Başakşehir Korsan Taksi

  • Home
  • Başakşehir Korsan Taksi

Başakşehir Emin Taksi

Başakşehir Emin Korsa Taksi, diğer taksilere göre bir çok avantaj sağlamaktadır. Emin Taksi Fiyat, konforlu araç, müşteri ile diyalog gibi bir çok konuda müşterilerimizin memnuniyetine değer veriyoruz.

Yolculuk boyunca trafiğe takılı kaldığınızda sizlere herhangi bekleme ücreti yansımamaktadır. Başakşehir Emin Korsan Taksi Bir çok uygulama veya ticari taksilerde trafiğe yakalandığınızda taksimetre ücreti dakika başına devam etmektedir. Emin Taksi’de bu durum tamamen ortadan kalkar ve trafikte beklediğiniz yetmiyormuş gibi birde bunu yolculuk ücretine eklemeyiz. Çünkü biliyoruz ki, İstanbul’da her an trafik olabilir.
Sizin ve ailenizi güvenli ve konforlu tecrübeli şöför kadromuzla
istanbul’un 39 ilçesinde gidiş ve dönüşlü olmak kaydıyla
dilediginiz yere EMİN ellerde taşıyoruz
Başakşehir Korsan Taksi

Başakşehir Korsan Taksi

Emin Özel taksi yasal olarak belgelerimiz ile bu işi yapmaktayız. Müşterilerimiz bizi arayarak İstanbul veya çevre illerin her yerine dilediği zaman yolculuk yapabilir. Emin Taksi olarak bu işi profesyonel olarak yapmaktayız.

Araçlarımız son derece konforlu olmasının yanı sıra, araç şöförlerimiz müşteri ilişkilerinde son derece titiz ve güler yüzlüdür. Müşterilerimize surat yapmadan, keyifli bir yolculuğa çıkmanın tadını bizimle yaşayın.
İrtibat tel : 0552 488 3161   0212 515 0251

BİR İSTANBUL MARKASI
EMİN TAKSİ

izmir korsan taksi - sultangazi korsan taksi - magazin haber - mersin