0552 488 31 51

Anadolu yakası , İstanbul’un Asya yakasında kalan topraklarını ifade etmek için kullanılan bir tabirdir. Bu ifadenin ilk ne zaman kullanılmaya başlandığı bilinmemesine rağmen, 18. yüzyıl Osmanlı İstanbul’una kadar dayandığı ileri sürülmektedir. Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Kartal, Ümraniye, Beykoz, Sultanbeyli, Şile, Tuzla ve Pendik bölgedeki ilçelerdir. Adalar Korsan Taksi ile bu saydığımız ilçeler arasında transferlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Avrupa’ya kıyasla daha az mücadele verseniz de Anadolu yakası da yine trafiği olan bir bölgedir. Bu bölgeyi Avrupa yakası ile karşılaştırdığımızda daha sessiz,sakin olarak nitelendirmek mümkün olacaktır. Tarihi olarak Avrupa yakasının gerisinde kalsa da Anadolu yakasında da gönlünüzü fethedecek yerler bulunmaktadır. Mesela , Kız Kulesi. İki bin beş yüz yıllık bir tarihe sahip olan Kız Kulesi , Asya ve Avrupa kıtalarının kesiştiği noktada , Boğaz’ın tam ortasında bulunur. Beylerbeyi Sarayı, 1863 – 1865 yılları arasında Sultan Abdülaziz’in emriyle, Çırağan ve Yıldız saraylarının da aralarında bulunduğu birçok eserin mimarı ünlü Sarkis Balyan tarafından yapılmıştır. Anadolu Hisarı, Anadoluhisarı İstanbul’un Beykoz ilçesinde İstanbul Boğazı kıyısında yer almaktadır. Kuzeyinde Kanlıca, güneyinde Kandilli bulunmaktadır. Adını 1395’te Yıldırım Bayezid tarafından yaptırılan Anadolu Hisarı’ndan almaktadır. Haydarpaşa Garı, 1908’de İstanbul – Bağdat Demiryolu hattının başlangıç istasyonu olarak inşa edilen tren garıdır. Gar, TCDD’nin ana istasyonudur. Osmanlı İmparatorluğu’nun son dönemlerinde Bağdat Demiryolu yanında İstanbul-Şam-Medine (Hicaz Demiryolu) seferleri de yapılmaya başlanmıştır. 28 Kasım 2010 tarihinde çatısında çıkan ağır yangından dolayı çatısı çökmüş ve 4. katı kullanılamaz hale gelmiştir. Fakat eşsiz görünümünü hiçbir zaman kaybetmemiştir.

Anadolu Yakası Korsan Taksi Anlayışımız

Özellikle İstanbul’a ilk defa gelecekseniz yukarıda listedeki yerleri ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Tabii ziyaretlerinizi Emin Anadolu Yakası Korsan Taksi ile gerçekleştirmenizi de . İstanbul’un tarihi semtlerini gezip dolaştıktan sonra rahat bir nefes almak biraz dinlenmek içinse Bağdat Caddesi, Moda ya da Kuzguncuk’u önerebiliriz. Bu noktalarda da yine Anadolu Yakası Korsan Taksi olarak istediğiniz gün ve saatte yanınızdayız.

Emin Anadolu Yakası Korsan Taksi ile konforlu ve güvenli hizmete uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bizler Anadolu Yakası Emin Korsan Taksi olarak siz değerli müşterilerimizin hem güvenliğini ve konforu hem de müşterilerimizin cebini düşünüyoruz. Sizlerin mutlu bir yolculuk yapması bizler için oldukça büyük önem taşıyor. Bu bilinçle hareket ettiğimizi bir kez daha hatırlatıyoruz. Sizlere şimdiden iyi yolculuklar diliyoruz. Bizi tercih edeceğiniz için teşekkür ederiz . Bir telefon kadar yakınız hemen ara: 0552 488 3161

Anadolu Yakası Korsan Taksi Fiyatlarımız

En ucuz anadolu korsan taksi fiyatları emin takside

istanbul bölgesinde anadolu yakası korsan taksi  hızlı güvenilir ve konforlu araçlarımızla 7/24 gün saat özel  taksi hizmeti dilediginiz yere EMİN ellerle

Tecrübeli geniş kadromuzla siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarımızla, zamanında, kaliteli araçlarımızla kapınızdan alıp İstanbul’un her noktasına 7/24 saat sınırsız korsan taksi hizmeti vermekteyiz.

Bizimle Çalışmak İstermisiniz ?