Maltepe Korsan Taksi

  • Home
  • Maltepe Korsan Taksi

Maltepe Korsan Taksi

Maltepe Korsan Taksi İstanbul’un onuncu büyük ilçesi olan Maltepe’de sizlerin transferlerini güvenli,konforlu ve uygun fiyatlarla Emin Taksi gerçekleştirmek için çalışıyor. Maltepe, İstanbul iline bağlı Marmara Denizi’ne kıyısı olan, Anadolu yakasında bir ilçedir. Kadıköy, Kartal, Sancaktepe ve Ataşehir ilçeleriyle komşudur.

Yolculuk boyunca trafiğe takılı kaldığınızda sizlere herhangi bekleme ücreti yansımamaktadır. Bir çok uygulama veya ticari taksilerde trafiğe yakalandığınızda taksimetre ücreti dakika başına devam etmektedir. Emin Taksi’de bu durum tamamen ortadan kalkar ve trafikte beklediğiniz yetmiyormuş gibi birde bunu yolculuk ücretine eklemeyiz. Çünkü biliyoruz ki, İstanbul’da her an trafik olabilir
Ucuz taksi ihtiyaçlarınız için bizi hemen arayınız. 24 Saat boyunca dakikalar içinde size hizmet sunuyoruz

Firmamız, kalite anlayışını, hizmet sonrası güvenilir destekle bütünleştirerek, siz müşterilerimizin memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır. Emin Taksi Gelişen dünyamızda teknolojiyi sürekli takip eden firmamız, her geçen gün kendini yenilemektedir. Şirketimiz, kurumsal alandaki ihtiyaçlarınıza göre sizlere özel çözümler üretmektedir.

Farklıyız Emin Taksi Olarak

Bizi diğerlerinden ayıran en önemli özellik sistemli olarak çalışmamız ve müşteri odaklı olmamızdır

 

izmir korsan taksi - sultangazi korsan taksi - magazin haber - mersin