Çorlu Korsan Taksi 05524883151

istanbul korsan taksi

Emin Çorlu Korsan Taksiyi neden tercih etmelisiniz?

Çünkü Emin Çorlu Korsan Taksi sizlerin güvenliğini,konforunu ve cebinizi en az sizler kadar düşünerek hizmet veren bir duraktır. İstanbul’un keşmekeşe dönüşen trafiğinde bir yerden bir yere ulaşmak sizin için bir çile değil keyifli hale gelsin istiyorsanız önce kendiniz için bizi tercih etmelisiniz.

Kısa mesafe gitmek istediğinizde Emin Çorlu Korsan Taksi durağını aramalı mısınız?

Tabii ki evet…  0552 488 3161

Emin Çorlu Korsan Taksi durağıyla gideceğiniz mesafenin kısa olması bizim için hiçbir sorun teşkil etmiyor. Çünkü bizler sizlerden para kazanmayı önceliğimiz hale getirmek yerine sizlere iyi hizmet vermeyi önceliğimiz haline getirerek işimizi yapıyoruz. Gideceğiniz mesafe 1 km de olsa 1000 km de olsa bizi gönül rahatlığıyla arayıp araç talep edebilirsiniz.

Güvenli ve konforlu yolculuğun dışında alacağınız hizmet karşılığında ödeyeceğiniz ücretin de sizler için önemli olduğunu biliyoruz. Bu bilinçle hareket ettiğimiz için ücret politikamızı sizi mutlu edecek şekilde düzenledik.  İstanbul gibi iki kıtayı birbirine bağlayan efsane bir şehirde yaşamak harika ancak kıtalar arası geçiş yaparken köprü ücreti ödemek o kadar da harika değil ancak bizim size güzel bir haberimiz var

Bir evcil hayvanınız var ve onunla yolculuk yapmak istiyorsunuz. Emin Korsan Taksi olarak evcil hayvanlarınıza en az sizin kadar değer veriyoruz. Evcil hayvanlarınızla yapacağınız yolculuklar için bizi arayabilirsiniz. Telefonda bize bu konuda bilgi verirseniz size uygun bir araç göndererek yolculuğunuzu yapmanızı sağlayabiliriz. Yolculuğunuzu yaptınız , gittiğiniz yerde işiniz bitti, geri dönmek istiyorsunuz. Yapacağınız yolculuklarda  Emin  Korsan Taksiyi tercih ettiğiniz zaman dönüşlerinizi yüzde elli indirim ile sağlıyoruz.

Emin Korsan Taksi olarak sizlerin güvenliği bizler için çok önemli bu sebepten araçlarımızın tamamı 2012 ve üzeri olup bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Şoför kadromuzu da büyük titizlikle seçtiğimizi belirtmek isteriz. Bizleri tercih etmeniz için en büyük referansımız daha önce bizlerle yolculuk yapan müşterilerimizdir. Sizlere Emin Çorlu Taksiyi tercih etmekle ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı göstereceğimizin teminatını veriyoruz. Yapacağınız yolculuk sonrasında seçiminizin doğruluğunu siz de onaylayacaksınız.


Emin Çorlu Korsan Taksi 
olarak siz değerli müşterilerimize haftanın her günü ve günün her saati hizmet veriyoruz. Araçlarımız ve şoför kadro uz sizlerin konforu ve güvenliği için özenle seçiliyor. On sekiz mahalleden oluşan ve yaklaşık 500 bin kişinin ikamet ettiği ÇORLU ilçemizde 2018 ve üstü model araçlarımızla hizmet veriyoruz sizlere .  tarihi olarak da zengin bir ilçe

EMİN ÇORLU KORSAN TAKSİ ÖZELLİKLERİMİZ

İlçemiz, tarihi eser bakımından zengin olmamakla beraber  Bizans ve Osmanlı dönemine ait çeşme, su kemeri, su terazisi ve sebil günümüze ulaşan tarihi yapılarımız arasında bulunuyor.  kitabeleri, zaman içinde tahrip edildiği için yapım tarihleri hakkında kesin bir bilgi vermek mümkün değil.

Çorlu Korsan Taksi olarak şehir dışına yapacağınız seyahatlerde otogara ulaşmanız için de hizmet veriyoruz. giderken de dönerken de bizi arayabilirsiniz. Çorlu’nun  her yerinde uygun fiyatlarla güvenilir yolculuk yapmanızı sağlamak için çalışmalara devam ediyor.

Çorlu ilçesinde bulunan araçlarımızla Emin Çorlu Korsan Taksi olarak 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Size bir telefon kadar yakınız. Bize 0552 488 3161 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Sizlere şimdiden hayırlı yolculuklar diliyoruz.

ÇORLU KORSAN TAKSİ

Kendi şoförlerimizle, profesyonel ve deneyimli sürücü ekibi, yüksek güvenlik ve kalite standartlarına sahip EMİN taksi araç filomuzla güvenli ve yolculuk yeniden tanımlanıyor.

GÜVENLİ YOLCULUK EMİN TAKSİ

Firmalara özel hazırlanmış ekonomik fiyat modelleri, 7/24 destek hizmetleri ile birlikte şirketinize güvenli ve kolay bir İstanbul taksi vip transfer hizmeti sunuyoruz.Emin Taksi Ayrıcaığıyla

EN İYİ FİYATLAR EMİN TAKSİDE

BİR İSTANBUL MARKASI EMİN TAKSİ

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK TAKSİ PLATFORMU
ÇORLU KORSAN TAKSİ
ÇORLU TAKSİ
DİLEDİĞİNİZ YERE EMİN ELLERLE

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

izmir korsan taksi - sultangazi korsan taksi - magazin haber - mersin