Korsan Taksi Numaraları

  • Home
  • Korsan Taksi Numaraları

KORSAN TAKSİ NUMARALARI

Arnavutköy korsan taksi, Ataşehir korsan taksi, Avcılar korsan taksi, Bağcılar korsan taksi, Bahçelievler korsan taksi, Bakırköy korsan taksi, Başakşehir korsan taksi, Bayrampaşa korsan taksi, Beşiktaş korsan taksi, Beylikdüzü korsan taksi, Beyoğlu korsan taksi, Büyükçekmece korsan taksi, Beykoz korsan taksi, Çatalca korsan taksi, Çekmeköy korsan taksi, Esenler korsan taksi, Esenyurt korsan taksi, Eyüp korsan taksi, Fatih korsan taksi, Gaziosmanpaşa korsan taksi, Güngören korsan taksi, Kadıköy korsan taksi, Kağıthane korsan taksi, Kartal korsan taksi, Küçükçekmece korsan taksi, Maltepe korsan taksi, Pendik korsan taksi, Sancaktepe korsan taksi, Sarıyer korsan taksi, Silivri korsan taksi, Sultanbeyli korsan taksi, Sultangazi korsan taksi, Şile korsan taksi, Şişli korsan taksi, Tuzla korsan taksi, Ümraniye korsan taksi, Üsküdar korsan taksi, Zeytinburnu korsan taksi

İstanbul’un Tüm İlçelerine Hizmetimiz Bulunmaktadır

Değerli ziyaretçimiz hepinizin bildiği gibi Avrupa’nın bir çok ülkesinde özel şoförlü araç, anlaşmalı taksi gibi hizmetlerin yasal olmasına karşın, ne yazık ki ülkemizde yasal değildir.  Bu nedenle sayfamızda araç bilgilerimizi paylaşamıyoruz.

şöför olarak girdiğimiz sektörde 2017 yılında durak kurarak faaliyette bulunmaya devam ediyoruz. Zamanla sektör içerisinde istanbul genelinde sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmetimize maksimum müşteri memnuniyeti çerçevesinde devam etmekteyiz. Bu süreç içerisinde sektörde öncü konumuna gelmiş birçok korsan taksi durağı tarafından taklit edilmeye çalışılmaktayız. İnternet ortamında bizimle bağlantısı olmayan birden fazla korsan taksi web sitesi bizim adımızla açılmış ve açılmaya devam etmektedir ( Emintaksi.com , Eminulasim.com vb… ). Sektörde bir yenilik yaratıp öncülük ettiğimiz için çok mutluyuz. Bu rekabet sayesinde Taksi hizmetlerinin daha kaliteli ve güvenilir hale gelmesini arzu ediyoruz. Lakin bizi taklit etmeye çalışan diğer durakların verdiği kalitesiz hizmetten mağdur olmakta istemiyoruz. Bu sebeple belirtmek isterim ki Emintaksi.com bizim tek web sitemizdir. Bizi taklit etmeye çalışan diğer web sitelerinden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Diğer duraklar ile ilgili gelen şikayetlerden dolayı bu açıklamayı yapmak zorunda kaldık. Sektörde öncü olup taklit edilmek bize doğru yolda olduğumuzu gösteriyor.

Unutulmamalıdır ki Taklitler Asıllarını Yaşatır!

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

izmir korsan taksi - sultangazi korsan taksi - magazin haber - mersin