Büyükçekmece Korsan Taksi 05524883151

istanbul korsan taksi

Büyükçekmece Emin Korsan Taksi hizmetlerimiz ile 7 gün 24 saat İstanbul Esenyurt bölgesinden  İstanbul’un bir çok yerleşim merkezine, değişimli çalışan uzman sürücülerimizle yüksek model, klimalı, hijyenik oturum alanlarına ve geniş bagaj hacmine sahip araçlarımız ile hesaplı taksi ihtiyaçlarınıza hızlı, konforlu ve ekonomik bir şekilde cevap vermekteyiz.

EMİN Taksi ile ulaşım tercihi en güvenilir ve en konforlu ulaşım seçeneğidir. Bu hizmeti verirken özellikle İstanbul Büyükçekmece gibi çok çeşitli kültüre sahip insanların yaşadığı yerleşim merkezlerinde güvenlik ön planda tutulması gerekmektedir.  Siz müşterilerimizi güvenli, nezih ve uygun ücretli olarak yoğun trafik stresine sokmadan en uygun güzergâhlardan belirli fiyatlarla ulaşımınızı sağlıyoruz.

 

Avrupa standartlarında, İstanbul metropolünün en kozmopolit ilçelerinden biri olan ve son zamanlarda yıldızı oldukça parlayan Büyükçekmece’de bulunan Büyükçekmece korsan taksi durağında konusunda uzman, güler yüzlü, saygılı ekibimizle turizm acentesine yakışır taşımacılık hizmeti veriyoruz. Bu yolculukta sizlere eşlik eden şoförlerimiz sorumluluğunun bilincinde olarak sizlere ayrıcalıklı hizmet için elinden geleni yapmaktadır. Ekonomik ve VIP taksi hizmetimizde limit yok, müşteri memnuniyeti olarak limit sizsiniz.

Atirus AVM, Aymerkez AVM, Corner Life AVM, Aqua park, TÜYAP, Büyükçekmece sahil gibi bir çok alışveriş merkezlerine ve BUDO deniz otobüsü iskelesine gitmek isterseniz veya alışverişten geliyorsanız haftanın herhangi bir günü istediğiniz saatte bizleri telefonla arayarak İstanbul’un bir çok noktasına ucuz ve güvenilir ulaşım hizmetimizden yararlanırsınız.

EMİN TAKSİ BİR İSTANBUL MARKASI

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

izmir korsan taksi - sultangazi korsan taksi - magazin haber - mersin