0552 488 31 51
istanbul korsan taksi

Bodrum Korsan Taksi

Çeşitli noktalarda bulunan duraklarımızla siz degerli müşterilerimize kısa sürelerde ulaşarak kaliteli hizmet sunmaktayız

Aynı zamanda seyahatlerinizde ve tatillerinizde  de sizleri yanlız bırakmıyoruz.

İstanbul Ankara, İzmir gibi illerde ve tabiki Bodrumda da bulunan duraklarımız ile her daim hizmetinizdeyiz. fiyatlarımız fazlasıyla uygundur korsan taksi ihtiyaçlarınız için  EMİN TAKSİ’Yİ   7/ 24 arayarak iletişim kurabilirsiniz,

fiyatlarımız sabitdir normal taksideki gibi açılış ücreti ve yol uzatılarak fazla ücret alınma gibi sorunları asla yasamassınız gideceginiz yere gitmeden ödeyeceginiz fiyat bellidir.

Sabiha ğökçen havalimanı ve Atatürk havalimanı, Bodrum Milas havalimanı  transferlerimiz şehir içi şehirler arası transferlerimizle nerede olursanız olun anında çözüm odaklı uygun fiyatlarla Emin korsan taksi güvenilir hizmet sunmaktayız.

Araçlarımızın tümü yüksek model klimalı ve oldukça konforludur.
sürücü arkadaşlarımızın tamamı güvenilir saygılı kibar ve anlayışlı kişilerden oluşmaktadır.

Ailenizi ve en degerli varliğınız çocuklarınızı gözünüz arkada kalmadan bizlere emanet edebilirsiniz.

Sürekli gelişiyor ve büyüyoruz amacımız yüksek kalite hizmet sunarak
DİLEDİGİNİZ YERE EMİN ELLERLE…

NOT:  Saygıdeğer Müşterilerimiz taksi ihtiyaçlarınız için  lütfen durak haricinde sürücü arkadaşlarımız ile direk bağlantı kurarak talep de bununmayınız. Emin Transfer bu sekilde taleplere cavap verilememektedir. yasanan herhangi bir aksaklık veya sorunda sorumluluk müşteriye aittir lütfen tüm talepleriniz için durağımız ile iletişime geçiniz.

Emin Transfer Ailesi Olarak Sağlıklı Günler Dileriz..

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizimle Çalışmak İstermisiniz ?