0552 488 31 51
istanbul korsan taksi

EMİN GÜNGÖREN KORSAN TAKSİ

Emin Tozkoparan Korsan Taksi Hizmeti olarak günün 24 saati haftanın 7 günü istanbul’un her noktasına taksi hizmeti için bizleri arıyabilirsiniz. Rezervasyonunuzu 20 dakika öncesinde yapabilirsiniz ve istediğiniz noktaya Güngören Korsan Taksi olarak aracınızı konumuza talep edebilirsiniz.

EMİN TOZKOPARAN KORSAN TAKSİ NASIL ÇALIŞIR ?

İstanbul’un bütün semtlerine hizmet akışı sağlayan tozkoparan korsan taksi

Bizimle durak iletişim hatlarından iletişime geçtiğiniz zaman siz değerli misafirlerimize en kısa sürede dönüş sağlayarak konumunuza en yakın aracı temin ediyoruz.

Ulaşımlarinizda   VIP tarzı araçlarımızda da hizmet sağlamaktayız.

Emin Güngören Korsan Taksi olarak araç ihtiyaçlarınızda günün 7 günü saatin 24 saati bizimle online iletişim kurabilirsiniz

Emin Güngören Korsan Taksi seyahatlerinizde ulaşmanızı 7gün 24saat sağlıyoruz.

Bir İstanbul Markası Olan Emin Korsan Taksi fiyatlarımız tarifelerimiz kesinlikle sabittir.

Normal ticarilerde ki gibi açılış ücreti yol dolandırmak vesaire fazla ücret almak gibi sorunları asla Emin korsan takside yaşamazsınız.

 

EMİN GÜNGÖREN KORSAN TAKSİ FİYAT POLİTİKASI & SÜRÜCÜLERİ

Seyahatlerinizi planlamadan önce Emin Tozkoparan korsan taksi durağı mızdan fiyat politikamız dan bilgi alarak yararlanabilirsiniz

İstanbul Sabiha Gökçen havaalanı İstanbul yeni havalimanı Atatürk havalimanı Esenler ve İstanbul transferlerimiz şehiriçi ve şehirlerarası ile nerede olursanız olun anında Emin Tozkoparan korsan taksi ile uygun fiyatlarla bütün seyahatlerinizi anında planlayabilirsiniz.

Emin Güngören korsan taksi araç parkuru araçlarımızın hepsi yüksek modelli klimalı ve yeni nesil araçlardan oluşmaktadır.

EMİN Güngören korsan takside sürücüler güvenilir saygılı kibar anlayışlı yol güzergahı hakim kalifiyeli sürücülerden oluşmaktadır.

Emin KORSAN TAKSİ 

Duraklarımızdaki araçlar yüksek model, klimalı ve her daim temizdir. Müşterilerimize hizmet vermeden önce araçlarımız yıkanarak sizler için hazır hale getirilmektedir. Sizler İstanbul’un keyfini çıkartırken biz Emin Avrupa Yakası Korsan Taksi ailesi olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yaparız. Korsan taksi sizin bir nevi özel şoförlü aracınız gibidir. Sizi istediğiniz yere götürür işiniz varsa onun bitmesini bekler tüm bunları yaparken size güler yüz ve saygı gösterir. Konforlu, güler yüzlü, güvenli ve uygun bir yolculuk yapmak istiyorsanız haftanın her günü , günün her saati bir telefon kadar uzağınızdayız.. Emin Taksi Şimdi Ara:  0552 488 3161

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizimle Çalışmak İstermisiniz ?