0552 488 31 51
istanbul korsan taksi

Bayrampaşa Emin Korsan Taksi Tecrübeli geniş kadromuzla Avrupa yakasında da siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Bayrampaşa Emin Avrupa Yakasında Korsan Taksi ile dilediğiniz an , istediğiniz noktaya korsan taksi hizmeti alabilirsiniz. Yapacağınız her yolculuk size özel planlanacaktır. Bu yolculuklarda size sunduğumuz kaliteli hizmet ve uygun fiyatlara mutlu olacağınıza eminiz.
Avrupa Yakası Bayrampaşa Korsan Taksi olarak birinci ilkemiz müşteri memnuniyetidir. Ticari taksilerin aksine kişiye özel hizmet veriyor olmamız bizi tercih etmeniz için bir etkendir. Mesela yanınızda bavullarınız var bunu bize telefonda belirttiğiniz takdirde size yardımcı olmak adına uygun aracımızı transferinizi gerçekleştirmek üzere gönderiyoruz. Üstelik  Emin Taksi ekstra bagaj parası talep etmiyoruz. Çünkü sizlerin memnuniyeti bizler için her şeyin başında gelmektedir.

Duraklarımızdaki araçlar yüksek model, klimalı ve her daim temizdir. Müşterilerimize hizmet vermeden önce araçlarımız yıkanarak sizler için hazır hale getirilmektedir. Sizler İstanbul’un keyfini çıkartırken biz Emin Avrupa Yakası Korsan Taksi ailesi olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yaparız. Korsan taksi sizin bir nevi özel şoförlü aracınız gibidir. Sizi istediğiniz yere götürür işiniz varsa onun bitmesini bekler tüm bunları yaparken size güler yüz ve saygı gösterir. Konforlu, güler yüzlü, güvenli ve uygun bir yolculuk yapmak istiyorsanız haftanın her günü , günün her saati bir telefon kadar uzağınızdayız.. Emin Taksi Şimdi Ara:  0552 488 3161

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizimle Çalışmak İstermisiniz ?