0552 488 31 51
istanbul korsan taksi

Avcılar Semtinde VIP Transfer

Haluk Perk Müzesi Londra Asfaltı’nda yer almakta ve ismi ise İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Haluk Perk’ten gelmekte. Haluk Perk, kültür varlıklarını hayli önemseyen bir kişilik ve yaptığı önemli çalışmalar sonucunda Hititler, Urartular ve Bizanslılar dönemine ait değerli eserler elde etmiş ve bu eserleri ziyaretçilerle buluşturmuş olan değerli bir insan. Elde ettiği bu değerlerin ziyaretçilere sunulmakta olduğu bu mekan, günümüzde Haluk Perk Müzesi olarak anılıyor.

İlçenin en kalabalık noktası ise Marmara Caddesi…Farklı noktalardan çıkarak bir araya gelecek insanların “Marmara Caddesi’nde buluşuruz” dediği bu uğrak mekan, ilçenin adeta merkezi konumuna gelmiş durumda. Estetik bir park görünümü de verilmiş olan caddenin trafiğe kapalı olduğunu da belirtmekte fayda var. Park görünümü verilmiş bu caddede uzunca bir de havuz bulunuyor ki, burada vakit geçirirken içinize derin bir huzurun dolmasının sebebi de bu havuz diyebiliriz.

Avcılar Emin Korsan Taksi‘nin en önemli ilkesi müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetini kaliteli araçlarımız, güvenilir şoför kadromuz ve bütçenize uygun fiyatlarımızla sağlıyoruz. Avcılar ilçemizde , İstanbul genelinde ve şehirler arası yolculuklarınızda istediğiniz her noktaya taksi hizmeti alabilirsiniz. Avcılar Emin Korsan Taksi’nin telefonuna ulaşmak istiyorsanız 0552 488 3151 no’lu telefonu istediğiniz saatte aramanız yeterli. Sağladığımız güven ve kalite duygusuyla sona eren bir yolculukta mutlu müşterilere sahip olmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz. Avcılar Emin Korsan Taksi hizmetleri 7/24 sizlerle

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizimle Çalışmak İstermisiniz ?